Про скликання позачергової вісімнадцятої  сесії селищної ради восьмого скликання

Дата: 20.05.2019 16:49

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "???µ???± ???????°??????"

ХОРОШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

селищного голови

від 10 .05.2019      № 25

Про скликання позачергової вісімнадцятої

сесії селищної ради восьмого скликання

1. Керуючись  статтями  42,46 та 46  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", скликати позачергову вісімнадцяту  сесію Хорошівської селищної ради восьмого скликання.

2. Головам постійних комісій провести засідання профільних постійних комісій відповідно до вимог статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

3. Провести пленарне засідання позачергової вісімнадцятої сесії 23.05.19 о 10.00 год. у приміщенні селищної ради.

4.  Внести на розгляд пленарного засідання вісімнадцятої сесії селищної ради наступні проекти рішень:

4.1. Про   реорганізацію   Хорошівської гімназії     у   Комунальний   заклад Хорошівський         ліцей            №1 Житомирської області.

4.2. Про  реорганізацію  Рижанської гімназії у  опорний  загальної  середньої  освіти Рижанськийський ліцей Житомирської області.

4.3. Про затвердження Положення  про конкурс на посаду керівника загальної  середньої  освіти.

4.4. Про внесення змін до  селищного бюджету Хорошівської селищної на 2019 рік

4.5. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 3 місяці 2018 року.

4.6. Про  надання   дозволу   на  списання основних засобів.

4.7. Про надання згоди на передачу комунального майна з балансу на баланс.

4.8. Про   Програму   «Національний план дій  щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини до 2021 року» на території Хорошівської селищної ради.

4.9. Про внесення змін до рішення Хорошівської селищної ради від від 27.12.16 № 11 «Про утворення, чисельність та персональний склад виконавчого комітету селищної ради».

4.10. Про затвердження  Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги  громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян, що проживають на території Хорошівської селищної ради.

4.11. Про    внесення   змін  до  рішення Хорошівської      селищної      ради від 30.12.16 № 18 «Про утворення і затвердження структури виконавчих органів та штатного розпису Хорошівської селищної ради».

4.12. Про внесення змін до структури Хорошівського будинку культури.

4.13. Про  затвердження рішень виконавчого комітету, прийнятих в міжсесійний період.

4.14. Про надання дозволу на продовження договору оренди нерухомого майна.

4.15. Про припинення права користування та вилучення земельних ділянок.

4.16. Про встановлення поштової (юридичної) адреси об’єктам нерухомого майна.

4.17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (віднов-лення) меж неуспадкованих та не не витребуваних земельних ділянок паїв в натурі (на місцевості).

4.18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки   ТОВ «Невирівський лабрадорит».

4.19. Про надання дозволів на виготовлення документації із землеустрою.

4.20. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

4.21. Про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок.

4.22. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельних ділянок у власність та в оренду.

4.23. Про  погодження відведення земельних ділянок сільськогоспо-дарського призначення розташованих за межами населених пунктів Хорошівської селищної ради.

4.24. Про укладання договорів оренди земельних ділянок сільсь-когосподарського призначення, що входять до складу спадщини, власники яких померли за відсутності спадкоємців, а також відмови від її прийняття після спливу шести місяців.

4.25.  Різне: інформації, повідомлення.

Селищний голова                                                           В.В. Столярчук