Про скликання  чергової сімнадцятої  сесії селищної ради восьмого скликання

Дата: 16.03.2019 19:21

ХОРОШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

селищного голови

від 12.03.2019      № 16

Про скликання  чергової сімнадцятої  сесії

селищної ради восьмого скликання

1. Керуючись  статтями  42, 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", скликати чергову сімнадцяту  сесію Хорошівської селищної ради восьмого скликання.

2. Головам постійних комісій провести засідання профільних постійних комісій відповідно до вимог статті  47  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

3. Провести пленарне засідання чергової сімнадцятої сесії 22.03.19 о 10.00 год. у приміщенні селищної ради.

4.  Внести на розгляд пленарного засідання сімнадцятої  сесії селищної ради наступні проекти рішень:

4.1.  Про виконання Програми соціально-економічного та культурного  розвитку населених пунктів Хорошівської  селищної ради за 2018 рік.

4.2. Про виконання селищного бюджету за 2018 рік.

4.3.  Про затвердження Положення про централізовану  бухгалтерію  при відділі освіти Хорошівської селищної ради.

4.4. Про надання дозволу на списання основних засобів.

4.5. Про відмову у звільненні від сплати орендної плати.

4.6. Про припинення дії договору  оренди нерухомого майна

4.7. Про надання дозволу на продовження договору оренди нерухомого майна.

4.8. Про надання дозволу відділу освіти Хорошівської селищної ради на передачу в оренду автобуса.

4.9. Про затвердження  Положення  про офіційний  веб - сайт Хорошівської територіальної громади  у мережі Інтернет, порядок оприлюднення інформації на  веб-сайті та сторінці Фейсбук в соціальній мережі.

4.10.  Про  затвердження Порядку і нормативів відрахування частини  чистого прибутку (доходу)     комунальними     унітарними підприємствами у 2020 році.

4.11. Про внесення змін до Положення про архівну установу Хорошівської селищної ради.

4.12. Про   надання   згоди   на   передачу комунального майна  з балансу на  баланс.

4.13. Про затвердження рішень виконкому прийнятих в міжсесійний період.

4.14.  Про  вcтуп   Хорошівської селищної ради до Житомирської  регіональної  асоціації об’єднаних територіальних громад.

4.15.  Про внесення змін до структури відділу освіти, відділу сім`ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської  селищної ради.

4.16. Про затвердження першого заступника  селищного голови та заступника з питань діяльності виконавчих  органів ради.

4.17. Про надання згоди на співробітництво селищних рад у сфері інклюзивної освіти.

4.18. Про виділення земельної частки (паю) та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

4.19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок в оренду АТ «Житомиробленерго», для розміще-ння, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії та укладання договору оренди в с. Хорошів Хорошівської селищної ради.

4.20.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

4.21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості).

4.22. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у межах населених пунктів  селищної ради.

4.23.Про затвердження детального плану територій.

4.24.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж не успадкованих земельних ділянок (паїв)в натурі (на місцевості).

4.25. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у межах населених пунктів.

4.26. Про припинення права користування та вилучення земельних ділянок.

4.27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни  цільового призначення.

4.28. Про встановлення поштової (юридичної) адреси об’єктам нерухомого майна.

4.29. Про прийняття з державної  власності  у комунальну власність Хорошівської територіальної громади земельних ділянок

4.30. Про продовження дії договорів оренди земельних ділянок.

4.31 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

4.32.. Про укладання договорів оренди земельних ділянок сільсь-когосподарського призначення, що входять до складу спадщини, власники яких померли за відсутності спадкоємців, а також відмови від її прийняття після спливу шести місяців.

4.33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (віднов-лення) меж неуспадкованих земельних ділянок паїв в натурі (на місцевості).

4.34.  Про затвердження переліку земельних ділянок  сільськогос-подарського призначення для продажу права оренди  на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами.

4.35. Про надання дозволу  на укладення  договору для встановлення  строкового земельного сервітуту

4.36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки землі гр. Гринчука О.В.

4.37. Про розгляд листів Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

4.38. Про звернення депутатів Хорошівської селищної ради Житомирської області до Кабінету Міністрів  України, Міністерства освіти України,  щодо врегулювання формули розрахунку освітньої субвенції для педагогічних працівників закладів освіти Хорошівської селищної ради.

4.39.  Різне: інформації, повідомлення.

Селищний голова                                                                                     В.В. Столярчук