ПРОВЕДЕННЯ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ ГРОМАДЯН

Дата: 07.03.2019 11:11
Кількість переглядів: 1945

На виконання Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в Хорошівській селищній раді по старостинських округах протягом березня 2019 року заплановано  проведення загальних зборів громадян.

4 березня  відбулися загальні збори громадян в Грушківському та Березівському старостинських округах, 6 березня – в Давидівському старостинському окрузі. У заході взяли участь голова Хорошівської об’єднаної територіальної громади Володимир Столярчук, голова Хорошівської РДА Галина Ширченко, голова Хорошівської районної ради Андрій Ющенко,  секретар виконкому Лариса Головач, начальник відділу земельних ресурсів Сергій Засімчук, також були запрошені представники  фермерських господарств, підприємці, які здійснюють господарську діяльність на територіях старостинських округів громади.

Селищний голова В.Столярчук прозвітував перед громадянами про діяльність Хорошівської селищної ради  за 2018 рік по соціально-економічному розвитку громади, висвітлив  основні проблемні питання.

Учасники заходу обговорили нагальні проблемні питання життєдіяльності територіальної громади. У своїх зверненнях жителі сіл порушили питання розміщення громадських пасовищ, ремонту доріг, транспотрного сполучення та інші.