Про скликання  чергової шістнадцятої  сесії селищної ради восьмого скликання

Дата: 14.12.2018 15:56

ХОРОШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

селищного голови

від 10.12.2018          №  53

Про скликання  чергової шістнадцятої

сесії селищної ради восьмого скликання

1. Керуючись  статтями  42,46 та 46  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", скликати чергову шістнадцяту  сесію Хорошівської селищної ради восьмого скликання.

2. Головам постійних комісій провести засідання профільних постійних комісій відповідно до вимог статті  47  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

3. Провести пленарне засідання чергової шістнадцятої сесії 21.12.18 о 10.00 год. у приміщенні селищної ради.

4.  Внести на розгляд пленарного засідання шістнадцятої сесії селищної ради наступні проекти рішень:

4.1. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Хорошівської  селищної ради на 2019 рік.

4.2. Про Програму культурно - освітнього розвитку громади 2019 рік.

4.3. Про селищний бюджет на  2019 рік.

4.4. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.

4.5.Програми зайнятості населення на території Хорошівської селищної ради на  2019 рік..

4.6. Про Програму проведення селищних заходів.

4.7. Про план роботи селищної ради на І півріччя 2019 року.

4.8. Про план діяльності Хорошівської  селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

4.9. Про внесення змін до структури відділу освіти, відділу сім`ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради, Хорошівського НВК - ЗНЗ І-ІІІ ступенів та Хорошівської дитячо - юнацької спортивної школи.

4.10. Про затвердження рішень виконавчого комітету прийнятих в міжсесійний період.

4.11. Про встановлення надбавки та преміювання селищного голови, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів та секретаря ради.

4.12. Про співробітництво селищних рад у сфері інклюзивної освіти.

4.13.Про погодження контракту з директором Хорошівської дитячої юнацько-спортивної школи.

4.14. Про    внесення   змін   до  рішення Хорошівської      селищної      ради від 30.12.16 № 18 «Про утворенняі затвердження структури виконавчих органів та штатного розпису Хорошівської селищної ради».

4.15. Про створення служби в справах дітей

4.16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (віднов-лення) меж не успадкованих земельних ділянок паїв в натурі (на місцевості).

4.17. Про встановлення поштової (юридичної) адреси об’єктам нерухомого майна.

4.18.  Про припинення права користування та вилучення земельних ділянок.

4.19. Про затвердження детального плану територій.

4.20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж не успадкованих  земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості).

4.21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості).

4.22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок.

4.23. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у межах населених пунктів.

4.24. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у межах населених пунктів  селищної ради.

4.25. Про продовження дії договорів оренди земельних ділянок.

4.26. Про продовження дії договору сервітуту земельної ділянки.

4.27. Про надання дозволу на продаж земельних ділянок

4.28. Про  погодження відведення земельних ділянок сільськогоспо-дарського призначення розташова-них за межами населених пунктів Хорошівської селищної ради.

4.29. Про погодження передачі у   власність земельних ділянок у розмірі частки (паю) за межами населених пунктів.

4.30. Про укладання договорів оренди земельних ділянок сільсь-когосподарського призначення, що входять до складу спадщини, власники яких померли за відсутності спадкоємців, а також відмови від її прийняття після спливу шести місяців.

4.31. Запитання, інформації.

Селищний голова                                                           В.В. Столярчук