Переможці спартакіади

Дата: 07.12.2018 11:33

29 листопада в спортивному залі Хорошівської гімназії відбулися змагання ІІІ районної спартакіади органів місцевого самоврядування  під девізом «Спорт об’єднує в одну команду». Команда Хорошівської громади була представлена у всіх видах змагань. В змаганнях з настільного тенісу перше місце посіли наші учасники – Засімчук Сергій та Ольга Кучер, з кульової стрільби перше місце посів Зіник Василь, з шашок – друге місце у Каневського  Віктора та Вербило Лідії, з шахів – друге місце Панченко Володимир та Шевченко Любов, в змаганнях з дартсу друге місце посіла Сморщок Олена, гирьовий спорт Пантус Віталій посів друге місце. Отже завоювавши стільки призових місць в загальнокомандному заліку  спортсмени Хорошівської громади  посіли перше місце залишивши позаду спортсменів районної ради , Топорищенської сільської ради та Іршанської громади. Всі призери були нагороджені кубками, грамотами та  медалями районної ради. Відділ сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради дякує  всім учасникам змагань  за підтримку та участь в районній спартакіаді та бажає впевненої перемоги у змаганнях обласного етапу.

Володимир Панченко провідний фахівець відділу.