Житомирська область, Хорошівський район

Маленька радість для дітей

Дата: 23.11.2018 09:37

Майже одночасно проходять в Україні День доброти та День спільних дій в інтересах дітей. Наша громада не виняток і тому, долучившись до участі в цих заходах, ми намагалися дослухатися до дітей,  залучити якомога більше дорослих для вирішення дитячих проблем. Відвідуючи родини, ми намагалися з’ясувати наскільки діти всебічно захищені, наскільки батьки відповідальні до їх виховання. Незабаром хлопчики та дівчатка із цільових категорій сімей отримають подарунки від наших соціальних партнерів – релігійних громад та благодійних фондів, а сьогодні ми організували маленьку радість для пацієнтів дитячого відділення ЦРЛ. Організації та установи селищної ради активно долучилися до доброчинної акції та передали для діток дитячого стаціонару олівці, альбоми, кольоровий папір, іграшки. Приємно знати, що лікування буде проходити легше, граючись, дітки швидше будуть одужувати.

О.Кучер, спеціаліст відділу