Про скликання позачергової  п’ятнадцятої  сесії селищної ради восьмого скликання

Дата: 12.11.2018 17:07

ХОРОШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

селищного голови

від 05 .11.2018      № 49

Про скликання позачергової  п’ятнадцятої

сесії селищної ради восьмого скликання

1. Керуючись  статтями  42, 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", скликати чергову п’ятнадцяту  сесію Хорошівської селищної ради восьмого скликання.

2. Головам постійних комісій провести засідання профільних постійних комісій відповідно до вимог статті  47  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

3. Провести пленарне засідання чергової п’ятнадцятої ої сесії 15.11.18 о 10.00 год. у приміщенні селищної ради.

4.  Внести на розгляд пленарного засідання п’ятнадцятої  сесії селищної ради наступні проекти рішень:

4.1. Про Програму «Доступні ліки» на території Хорошівської селищної ради на 2018 – 20 роки.

4.2. Про перейменування частини вулиці Приморська в с. Кропивенка.

4.3. Про  організацію  цивільного  захисту населення на території Хорошівської селищної ради.

4.4. Про внесення змін до структури Комунального некомерційного підприємства «Хорошівський центр первинної медико-санітарної допомоги Хорошівської селищної ради».

4.5. Про внесення змін до селищно

го бюджету на 2018 рік.

4.6. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 6 місяців 2018 року.

4.7. Про затвердження Положення про  порядок  списання майна, що  перебуває  в  комунальній власності  Хорошівської територіальної громади.

4.8  Про надання дозволу на передачу в оренду нерухомого майна

4.9. Про надання дозволу на продовження договорів оренди нерухомого майна

4.10. Про організацію звітів депутатів Хорошівської селищної ради та в.о. старост.

4.11. Про затвердження рішень виконкому прийнятих в міжсесійний період.

4.12. Про   приєднання    до   ініціативи Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Громада,  дружня  до  дітей   та молоді».

4.13. Про заходи щодо оптимізації існуючої мережі бюджетних установ Хорошівської селищної  ради.

4.14. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Хорошівської селищної ради.

4.15. Про передачу  основних засобів з балансу Хорошівської селищної ради на баланс Комунального некомерційного підприємства «Хорошівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

4.16. Про організацію інклюзивного навчання та виховання у Грушківському закладі дошкільної освіти.

4.17. Про придбання соціального житла для осіб з числа дітей-сиріт, що перебувають на соціальному квартирному обліку.

4.18. Про придбання житла для особи з числа дітей позбавлених батьківського піклування, що перебуває на соціальному квартирному обліку.

4.19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості).

4.20. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

4.21. Про погодження передачі у   власність земельних ділянок у розмірі частки (паю) за межами населених пунктів.

4.22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок.

4.23. Про продовження дії договору оренди  земельної ділянки.

4.24. Про продовження терміну дії договорів на управління спадщини не успадкованих земельних ділянок ТОВ «Діва Агролан» із земель реформованого КСП «Україна»

4.25. Про укладання договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що входять до складу спадщини, власники яких померли за відсутності спадкоємців, а також відмови від її прийняття після спливу шести місяців.

4,26. Про  погодження передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності розташованих за межами населених пунктів на території Хорошівської селищної ради.

4.27. Про  резервування земельних ділянок, для учасників антитерористичної операції розташованих на території Хорошівської селищної ради.

4.28. Про встановлення поштової (юридичної) адреси об’єктам нерухомого майна.

4.29. Про внесення змін до рішення Хорошівської селищної ради від 15.06.18 № 329 «Про  встановлення  ставок  та  пільг  із сплати земельного податку на території Хорошівської  селищної ради на 2019 рік».

4.30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж не успадкованих земельних ділянок паїв в натурі (на місцевості).

4.31. Про надання дозволу на розробку детального плану території населених пунктів селищної ради.

4.32. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

4.33.  Про припинення права користування земельними ділянками

4.34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

4.35. Про затвердження детального плану територій.

Селищний голова                                                                             В.В. Столярчук