День соціального працівника

Дата: 06.11.2018 16:25

Фото без описуФото без опису

2 листопада в малому залі Хорошівського Будинку культури Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук привітав кращих працівників соціальної сфери та подякував їм за щоденну нелегку працю, за їх людяність, гуманність та милосердя.

Подяками виконавчого комітету Хорошівської селищної ради нагороджено працівників відділу сім`ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення селищної ради: Семеній Олену – уповноваженого представника із захисту прав дітей, Кутергу Раїсу і Михнюк Романію – соціальних робітників.

Також керівник Хорошівської громади відзначив працівників районних установ соціальної сфери: Панасюк Ларису – завідуючу сектором з прийому громадян управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації і  Талько Ольгу – бухгалтера комунальної установи «Хорошівський психоневрологічний інтернат».

Для всіх присутніх аматори сцени подарували святковий концерт.