Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації

Дата: 11.09.2018 14:59
Кількість переглядів: 706

Фото без опису

ХОРОШІВСЬКА   СЕЛИЩНА  РАДА

Хорошівський район,  Житомирська область

 

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації – детальний план території «Будівництво та обслуговування будівель торгівлі  по вул. Шевченка, 67Б, в смт. Хорошів, Хорошівського району Житомирської області».

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських слухань інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації детального плану території по вул. Шевченка, 67Б в смт. Хорошів, Хорошівського району Житомирської області.

Містобудівна документація – детальний план територій, розроблена на підставі рішення від 15.06.2018 року.

Замовник: Хорошівська селищна рада.

Платник: Гр. Сергієнко Василь Іванович.

Виконавець: ФОП Матвєєва Ольга Михайлівна.

Місце розташування: смт. Хорошів, вул. Шевченка, 67Б

З графічною та пояснюючою частинами містобудівної документації можна ознайомитися в відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління соціально-економічного розвитку райдержадміністрації та в Хорошівській селищній раді у відділі земельних ресурсів, понеділок-пятниця з 8.00 до 17.00. Відповідальний начальник відділу земельних ресурсів Засімчук Сергій Миколайович.

Пропозиції(зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймаються до 12 жовтня 2018 року включно, з адресою смт. Хорошів вул. Героїв України, 13 в кабінеті відділу земельних ресурсів.

Пропозиції та зауваження відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням  прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання,особистим підписом і повинні містити обгрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У слухані можуть приймати участь громадяни і юридичні особи, які визначені п. 7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної Діяльності» повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення , народні депутата України, депутати місцевих рад.

Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

Відповідальний за проведення громадського слухання-начальник відділу земельних ресурсів Засімчук Сергій Миколайович.

Громадські слухання будуть проходити о 9 год 15 жовтня 2018 року в залі засідань Хорошівської селищної ради за адресою:смт. Хорошів вул. Героїв України, 13 (ІІ поверх)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь