Про скликання  чергової чотирнадцятої  сесії селищної ради восьмого скликання

Дата: 14.08.2018 08:55

ХОРОШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

селищного голови

від 06 .08.2018      № 41

Про скликання  чергової чотирнадцятої  сесії

селищної ради восьмого скликання

1. Керуючись  статтями  42, 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", скликати чергову чотирнадцяту  сесію Хорошівської селищної ради восьмого скликання.

2. Головам постійних комісій провести засідання профільних постійних комісій відповідно до вимог статті  47  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

3. Провести пленарне засідання чергової чотирнадцятої сесії 16.08.18 о 10.00 год. у приміщенні селищної ради.

4.  Внести на розгляд пленарного засідання чотирнадцятої  сесії селищної ради наступні проекти рішень:

4.1. Про фінансово-господарську діяльність Хорошівського житлово-комунального підприємства.

4.2. Про продовження терміну дії Контракту з директором Хорошівського житлово-комунального підприємства Поліщуком А.В.

4.3. Про продовження  Контракту з директором Хорошівської дитячої юнацько-спортивної школи Козаченко Н.В

4.4. Про погодження  Контракту з головним лікарем Комунального некомерційного підприємства «Хорошівський центр первинної медико-санітарної допомоги Хорошівської селищної ради» Стецюком П.І.

4.5. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.

4.6. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 6 місяців 2018 року.

4.7. Про продовження строку дії договору оренди нерухомого майна.

4.8. Про затвердження Комплексної  програми створення  і  використання  матеріального резерву     для        запобігання,     ліквідації надзвичайних      ситуацій     техногенного, природного,     соціального     і     воєнного характеру та їх наслідків на території Хорошівської селищної ради на період 2018 – 23 років.

4.9. Про перейменування вулиці Мічуріна в с. Давидівка.

4.10. Про внесення змін до рішення Хорошівської селищної ради від 15.06.18 № 325 «Про  встановлення  ставок  та  пільг  із сплати  податку  на  нерухоме   майно, відмінне від земельної ділянки, на території Хорошівської селищної ради на 2019 рік».

4.11. Про затвердження рішень виконкому прийнятих в міжсесійний період.

4.12 Про виплату матеріальної допомоги на оздоровлення та вирішення соціально-побутових проблем селищному голові.

4.13. Про встановлення поштової (юридичної) адреси об’єктам нерухомого майна.

4.14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

4.15 Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у межах населених пунктів.

4.16. Про погодження передачі у   власність земельних ділянок у розмірі частки (паю) за межами населених пунктів.

4.17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості).

4.18. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у межах населених пунктів  селищної ради.

4.19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під існуючими  енергетичними об’єктами   ПрАТ «ЕК«Житомиробленерго» та укладання договорів оренди на земельні ділянки в межах сіл Хорошівської селищної ради.

4.20.  Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення

4.21 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж не успадкованих земельних ділянок (паїв)в натурі (на місцевості).

4.22. Про  погодження відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення розташованих за межами населених пунктів Хорошівської селищної ради

4.23. Про надання дозволу на розробку детального плану території населених пунктів селищної ради.

4.24. Про укладання договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що входять до складу спадщини власники яких померли за відсутності спадкоємців, а також відмови від її прийняття після спливу шести місяців.

4.25. Про припинення права користування та вилучення земельних ділянок.

4.26 Різне: інформації, повідомлення.

Селищний голова                                                                                    В.В. Столярчук