Змагалися риболови

Дата: 08.08.2018 14:25

П’ятого серпня на Дворищенському водосховищі проходила особисто-командна першість Хорошівської ОТГ з літньої спортивної риболовлі. Участь в змаганнях прийняло 17 команд. Після проведення жеребкування  учасники були розділені на три сектори де на протязі трьох годин точилася запекла боротьба. Одним учасникам пощастило більше іншим трошки менше. За результатами підведення підсумків в особистій першості в номінації найбільша кількість риби (в штуках) перемогу святкували: перше місце -Красуцький Віктор з результатом 122 рибини, на другому місці - Федорович Володимир , третє місце посіло зразу двоє учасників - Ренкас Микола та Колос Руслан. В номінації найбільша рибина нагороду отримав  Станкевич Володимир.             .

В командному заліку за найбільшу вагу всієї спійманої риби  на першу сходинку потрапила команда «Будівельний двір» в складі: Матвієна Володимира Григоровича, Красуцького Віктора та Матвієнка Володимира Володимировича,  друге місце посіла команда «Рибачки» в складі - Новосадов Григорій, Ковальчук Микола, Станкевич Володимир, третіми були рибаки команди « ОПГ» (Горшкальов Олег, Северчук Ігор, Савшак Ярослав),  четверте - «Тріліант» (Яхимович М’ячеслав, Ренкас Сергій, Голяченко Рувім), п’яте - «Ветерани»(Ложков Олександр, Федоренки Володимир та Микола), шосте місце - «Ась» (Шишук Олег, Ренкас Микола, Столярчук Володимир), сьоме місце -«Районна рада» (Ющенко Андрій, Розбицький Віктор,Чайківський Олег), восьме місце посіла команда «Селищної ради» (Зіник Василь, Засімчук Сергій, Колос Руслан).

Переможці змагань були нагороджені грамотами та призами Хорошівської селищної ради  (голова Столярчук Володимир Володимирович) та за підтримки спонсорів змагань ТОВ «Агропромресурс-Малин» (директор Бурденюк Руслан Васильович), депутата селищної ради Засімчука Сергія Миколайовича. Хочемо подякувати всім, хто приймав участь в організації та проведенні змагань -  (Шишуку Олегу, Ющенку Петру, Костроміним Олександру та Дмитру, Ковальчуку Валерію, Матвієнку Володимиру, Пантусу Віталію). Всім учасникам змагань бажаємо міцного здоров’я, успіхів в особистому житті. До нових зустрічей.

Головний суддя змагань Володимир Панченко