Житомирська область, Хорошівський район

НАЗВА ВУЛИЦІ НА ЧЕСТЬ ГЕРОЯ

Дата: 01.08.2018 10:48

На прохання ініціативної групи жителів села Давидівка 31 липня 2018 року відбулись громадські слухання жителів громади. На порядок денний було винесено  питання перейменування в с.Давидівка вулиці Мічуріна на вулицю імені Максима Перепелиці,  снайпера 95-ї бригади, молодшого сержанта, який загинув 25.11.2017 року на Донецькому напрямку в районі населеного пункту Верхньоторецьк.

Кожен бажаючий висловив свою думку стосовно перейменування, заступник селищного голови Василь Зіник виніс на голосування дане питання, в результаті - прийнято одноголосне рішення щодо зміни назви вулиці.

Наступний крок щодо перейменування - винесення питання на чергову сесію для розгляду депутатами Хорошівської селищної ради