Про внесення змін до розпорядження від 04.06.2018 № 38 про  скликання  чергової тринадцятої  сесії селищної ради восьмого скликанняП

Дата: 13.06.2018 10:07

ХОРОШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

селищного голови

від 12.06.2018      № 39

Про внесення змін до розпорядження від 04.06.2018

№ 38 про  скликання  чергової тринадцятої  сесії

селищної ради восьмого скликання

1.  На підставі рекомендації постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин від 12.06.18, керуючись  статтями  42,46 та 46  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", внести зміни до переліку проектів рішень, що виносяться на розгляд пленарного засідання тринадцятої  сесії селищної ради шляхом включення додаткового проекту рішення :

4.52.Про погодження (резервування)земельних ділянок сільськогосподарського призначення із земель запасу за межами населеного пункту.

4.53. Про встановлення розміру  пайової  участі Копачу С.П.

4.54. Різне: інформації, повідомлення.

Селищний голова                                                                                       В.В. Столярчук