ВИСТУПИ ЮНИХ АМАТОРІВ

Дата: 31.05.2018 13:59

30 травня 2018 року в Хорошівському будинку культури проходив щорічний  конкурс  «Я - маленький українець», в якому взяли участь вихованці із 13 закладів дошкільної освіти Хорошівської громади. На розгляд журі були представлені  художні номери та роботи дошкільників з образотворчої діяльності.

Конкурс проходив у номінаціях:

•  дитячі роботи з образотворчого мистецтва: малювання, ліплення, аплікація;
  •  виконання пісні, танцю, вірша, гуморески.

За результатами оцінки журі визнало  переможцями:

І місце:  Хорошівський ЦРД «Веселка» (директор Федорович Т.П.),

дошкільний підрозділ Краївщинського  НВК  (директор Новицький  В.М),

Сколобівський ЗДО (директор Прокопович В.С.)ІІ місце: Дворищенський ЗДО (директор Тичина В.С.),

Дашинський ЗДО (директор Рись О.С.),

ІІІ місце: Рижанський ЗДО (директор  Омельчук Н. М.).

Юні артисти  порадували всіх присутніх в залі своїми чудовими та цікавими виступами.  Кожен маленький учасник конкурсу отримав солодкі подарунки від Хорошівської селищної ради та депутата обласної ради Ковальчука В.К.

Методист відділу освіти Хорошівської селищної ради  К.П.Кос