СВЯТО ДУХОВОЇ МУЗИКИ

Дата: 30.05.2018 16:42

27 травня – чудового весняного ранку в смт.Хорошів розпочав своє дійство Х обласний конкурс духової музики. «Вже традиційно до нас приїжджають музичні колективи із усієї Житомирської області та друзі із Білорусі, і ми радо всіх зустрічаємо»,- відмітив головний організатор конкурсу, начальник відділу культури Хорошівської селищної ради – Олег Шишук.

Конкурсна програма була проведена у Хорошівському будинку культури, виступи всіх музичних колективів оцінювало компетентне журі.

Потім показовий парад духових оркестрів пройшов центральною вулицею селища, яким могли насолодитись всі мешканці Хорошева та його гості.

Родзинкою свята стало музичне дефіле військових оркестрів.

Всі учасники були нагороджені пам»ятними знаками та подарунками. Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук на правах господаря вручив гран-прі та цінний подарунок Народному духовому оркестру «Прогрес» з м.Бердичева.

Після урочистої частини всіх гостей частували смачною кашею із польової кухні.

Фото Ігоря Цвіри