«ДЖУРА» - ГРА ЮНИХ ПАТРІОТІВ

Дата: 17.05.2018 17:30

16 травня 2018 року 10 закладів загальної середньої освіти Хорошівської громади взяли участь у районному етапі Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-партіотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

Даний захід було проведено поблизу с. Теренці. З 9.00 до 10.00 лісову зону заповнили 16 команд навчальних закладів району ( Хорошівської гімназії, Хорошівського НВК, Поромівської філії Хорошівського НВК, Рижанської гімназії, Зубринської, Грушківської , Дворищенської , Сколобівської ЗОШ, Краївщинського , Давидівського, Топорищенського НВК, Будо-Рижанської, Червоногранітнянської ЗОШ, Новоборівської гімназії, Новоборівського ЗНЗ-ліцею та  Іршанського НВК), які в подальшому взяли участь у змаганнях  та конкурсах культурно-просвітницького, військово- спортивного та туристко-краєзнавчого спрямування.

З привітальним словом до учасників заходу  звернулися : В.І. Зіник (заступник голови селищної ради),  Т.О. Шарненкова ( начальник відділу освіти Хорошівської селищної ради) та Л.А.Прищепа (начальник відділу освіти Новоборівської селищної ради).

Змагання та конкурси, в ході яких були  визначені кращі рої закладів загальної середньої освіти , складалися з : «Перетягування линви», «Смуги перешкод»,. «Впоряд» ( змагання з індивідуальних дій та дій в у складі рою), «Стрільба», «Рятівник» ( надання першої долікарської допомоги), «Відун» ( знання історії України), «Бівуак» ( таборування, національна атрибутика, конкурс «Каші»), звіту «Добре діло » та творчого конкурсу «Ватра».

За рішенням журі переможцем дитячо-юнацької  військо-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)  серед закладів освіти І-ІІІ ступенів стала    команда учнів Хорошівського НВК, яка в подальшому візьме участь у обласному етапі, ІІ місце посіла команда Новоборівської гімназії, ІІІ- Краївщинського НВК. Серед закладів освіти І-ІІ ступенів призові місця вибороли : І місце- Дворищенська ЗОШ, ІІ- Поромівська філія Хорошівського НВК, ІІІ- Сколобівська ЗОШ. Всі команди були нагороджені грамотами відділу освіти Хорошівської районної державної адміністрації та подарунками.

До нагороджень переможців долучилися: Столярчук В.В.(селищний голова Хорошівської селищної ради), відділи освіти:  Хорошівської райдержадміністрації, Новоборівської селищної ради, Іршанської селищної ради,  депутат обласної ради- Ковальчук В.В.,  ПП - М.В. Ренкас , СФП «Нива Полісся» -В.М.Седляр.

Народний депутат П.Дзюблик виділив кошти в сумі 2 тис. гривень команді переможцю змагань для подальшої участі її в обласному етапі.

Вітаємо переможців та всіх учасників гри!