ВІДКРИТТЯ ПАМ`ЯТНИХ ДОШОК

Дата: 14.05.2018 16:18

8 травня в с.Грушки та 11 травня в с.Давидівка на приміщеннях загальноосвітніх шкіл було відкрито пам`ятні дошки Максиму Перепелиці, снайперу 95-ї бригади, молодшому сержанту, який загинув 25.11.2017 року на Донецькому напрямку в районі населеного пункту Верхньоторецьк.

На відкриття були запрошені мама загиблого бійця та родичі. Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук, районний комісар Сергій Штурнак, в.о.старост Світлана Бахур та Галина Перчук виразили співчуття рідним солдата, вчителі та учні розповіли про дитячі та юнацькі роки Максима Перепелиці, який відвідував спочатку Давидівську школу, а потім Грушківську ЗОШ.

Було сказано багато хороших слів про українського воїна, який віддав своє молоде життя за мир на нашій землі. Герої не вмирають – герої живуть вічно!