Житомирська область, Хорошівський район

Проведено семінар – навчання з питань обліку, оповіщення та призову осіб, що підлягають призову на строкову військову службу до Збройних Сил України

Дата: 25.04.2018 09:01

24 квітня в залі засідань Хорошівської селищної ради проведено семінар – навчання з питань обліку, оповіщення та призову осіб, що підлягають призову на строкову військову службу до Збройних Сил України. Навчання організовано для в.о.старост громади за участю селищного голови Володимира Столярчука, Хорошівського військового комісара Сергія Штурнака, старшого офіцера відділення військового обліку та бронювання Хорошівського РВК Дмитра Падалка, начальника сектору превенції Хорошівського відділення поліції Олександра Кальватинського, начальника реєстраційного відділу Хорошівської селищної ради (паспортний стіл) Дарії Гаврилюк.

За результатами навчання розроблено заходи щодо залучення громадян до строкової служби та служби за контрактом.