Толока в Хорошеві

Дата: 25.04.2018 08:57

Із приходом весни все прокидається та оживає. Кожний гарний господар у себе в обійсті наводить лад. Тож і в нашому Хорошеві не залишились байдужими до рідного селища як пересічні громадяни так і працівники установ та організацій. 21 квітня всі дружно вийшли на весняну толоку  з  поліпшення санітарного та естетичного стану територій після зимового періоду.

Хорошівська селищна рада та її виконавчі органи активно долучились до участі в акції. Так, працівники Хорошівської селищної ради прибирали берег річки Ірша, представники відділу культури, відділу сім`ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення прибирали територію навколо Хорошівського Будинку культури.

Дякуємо всім активним та небайдужим громадянам!