Житомирська область, Хорошівський район

СХОДИ СІЛ ТРИВАЮТЬ

Дата: 20.04.2018 10:34

Протягом квітня 2018 року в Хорошівській громаді депутати та в.о. старост  Хорошівської селищної ради  звітують перед громадами про проведену роботу за 2017 рік. На кожному сході присутній селищний голова Володимир Столярчук, працівники селищної ради, а також долучаються керівники промислових, сільськогосподарських  підприємств та меценати.

Такі заходи дають можливість керівництву селищної ради почути всі проблеми, що хвилюють сьогодні сільських громадян: ремонт доріг, транспортне сполучення населених пунктів, прибирання стихійних сміттєзвалищ, освітлення вулиць, земельні питання та ін.  На кожному сході обговорюється питання нової медичної реформи. Населення інформується про те, які зміни чекають на українців в даній галузі.

Вже пройшли сходи сіл в селах Рижани (11.04.18), Грушки (17.04.18), Сколобів ( 18.04.18),  Суховоля ( 19.04.18).