Робоча поїздка

Дата: 11.04.2018 13:49

10 квітня Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук, заступник селищного голови Василь Зіник, начальник Хорошівського ЖКП Анатолій Поліщук  здійснили черговий  об»їзд смт Хорошева, с. Рижани та об»їзної дороги на с.Знам»янка. В ході обстеження виділено основні питання благоустрою громади: це  підсипка та грейдерування доріг, облаштування розмитих мостів та їх поточний ремонт, а також приведення в належний стан території навколо самовільно зведених дерев»яних господарських приміщень, територія навколо яких перетворилась на стихійні смітники по вул.Самоцвітній в смт.Хорошів  та інші.