Робочий візит до Хорошівської ОТГ

Дата: 26.03.2018 16:22

23 березня 2018 року до Хорошівської селищної ради з робочим візитом завітав начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Житомирській області Чорний Петро Іванович. На зустріч були запрошені депутати селищної ради, в.о.старост, начальники відділів Хорошівської селищної ради. Петро Іванович  зосередив увагу учасників зустрічі на завданнях, які сьогодні стоять перед казначеями і розпорядниками коштів. Це, насамперед, фінансування в умовах децентралізації, започаткування казначейського обслуговування розпорядників коштів в системі дистанційного обслуговування. Також відповів на запитання  учасників наради і, підсумовуючи зустріч, закликав розпорядників коштів рахувати кожну копійку, а депутатам побажав  професійно розподіляти селищний бюджет на розвиток Хорошівської громади.