Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації

Дата: 04.10.2017 14:59
Кількість переглядів: 687

Фото без опису

ХОРОШІВСЬКА   СЕЛИЩНА  РАДА

Хорошівський район,  Житомирська область

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації

     Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації – "Детальний план території земельних ділянок  по вул. Лісовій , 7А та 7Б в с. Курганці Хорошівського району Житомирської області для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій".

     Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських слухань інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації -детального плану території  земельних ділянок  по вул. Лісовій ,7А та 7Б в с. Курганці   Хорошівського району Житомирської області  для будівництва та обслуговування будівель громадських  релігійних організацій ".

     Містобудівна документація – детальний план територій, розроблена на підставі рішення від 23.11.2016 року та 20.06.2017 року.

     Замовник: Хорошівська селищна рада.

     Платник: Гр.Розводовський Василь Анатолійович.

     Виконавець:Житомирська філія інституту "НДІ проектреконструкція ".

     Місце розташування: по вул. Лісовій ,7Ата 7Б в с.Курганці Хорошівського

     З графічною та пояснюючою частинами  містобудівної документації можна ознайомитися в відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління соціально-економічного розвитку райдержадміністрації та в Хорошівській селищній раді у відділі земельних ресурсів , понеділок-пятниця з 8.00до 16.00.Відповідальний  начальник відділу земельних ресурсів  Засімчук Сергій Миколайович.

     Пропозиції(зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймаються до 6 листопада  2017 року включно, з адресою смт. Хорошів вул. Героїв України, 13 в кабінеті відділу земельних ресурсів.

     Пропозиції та зауваження відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням  прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання,особистим підписом і повинні містити обгрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

      У слухані можуть приймати участь громадяни і юридичні особи, які визначені п. 7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної Діяльності» повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення , народні депутата України, депутати селищної  ради.

     Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

     Відповідальний за проведення громадського слухання-начальник відділу земельних ресурсів Засімчук Сергій Миколайович.

     Громадські слухання будуть проходити о 10 год 6 листопада 2017 року в залі засідань Хорошівської селищної ради за адресою:смт. Хорошів вул. Героїв України, 13 (ІІ поверх)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь