Змагання з шахів

Дата: 01.02.2018 11:47

У любительському спорті, як правило не має переможених – перемагають всі, бо дбають про власне здоров’я, про розвиток інтелекту, бо активні та небайдужі.

Саме цим керувалися спеціалісти відділу, коли планували проведення спортивних змагань ОТГ, що проходитимуть протягом року і будуть у нас Чемпіони з шахів та шашок, волейболу та баскетболу, гирьового спорту, настільного тенісу та міні – футболу.

30 січня відбувся перший турнір, який відкрив селищний голова В.В.Столярчук. Поборотися за перемогу з шахів зібралися спортсмени нашої об’єднаної громади.

Суддівство змагань забезпечував П.М.Ющенко, голова ФСК «Спартак» і з 11учасників визначив найсильніших –

І місце –Михайленко – Мошковська Моніка та Муський Андрій Леонідович - медалісти, чемпіони ОТГ з шахів (смт.Хорошів);

ІІ місце –Подлазов Володимир Олексійович (с.Сколобів);

ІІІ місце –Соловей Сергій Васильович (с.Давидівка);

У командному заліку вибороли перемогу за

І місце – смт. Хорошів

ІІ місце – с.Сколобів

ІІІ місце – с.Давидівка

Призери змагань були нагороджені Грамотами відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення та подарунками.

Н.П.Осадчук, начальник відділу