Візит польських друзів

Дата: 25.04.2016 11:43

У липні 2006 року між Володарсько-Волинською селищною радою та Гміною Ожиш (Республіка Польща) було підписано угоду про партнерську співпрацю.

З метою підготовки проведення офіційних заходів з даного приводу на наше запрошення з 13 по 17 квітня 2016 року в нашому районі перебувала делегація з м. Ожиш в складі 4 чоловік:

• Збігнєв Влодковський – Бурмістр Ожиша
  • Моніка Лемпінька – Гій – Секретар Гміни
  • Даріуш Смакош – Депутат міської ради Ожиша
  • Агата Борхет – Начальник відділу реклами, культури, туризму і спорту міської ради Ожиша.

Оскільки пан Збігнєв Влодковський вперше відвідав наш край то з великою зацікавленістю ознайомився з каменепереробним виробництвом, зокрема відвідав приватне підприємство “Кванта – ЛЧ”.

Особливі враження делегація отримала під час відвідування Володарсько-Волинського музею коштовного і дорогоцінного каміння, музею космонавтики в м. Житомирі та пам’ятника Кутузову в парку селища.

Крім того, в районному Будинку культури учасники іноземної делегації провели зустріч з дітьми, які займаються в дитячому ансамблі польської пісні “Кольорові Пташки” та виконували польські пісні.

З бурмістром м. Ожиша обговорювались питання підтримки Європейським Союзом  проектів по фінансуванню водопостачання та водовідведення по зарічному масиву смт. Хорошів.