Схід села в с. Данилівка

Дата: 26.06.2017 11:27

В селі Данилівка 16.06.2017 року відбувся схід села. Однією із тем обговорення було питання "Стан виховання дітей в сім`ях, які перебувають в складних життєвих обставинах".

Перед присутніми виступив селищний голова Столярчук В.В. начальник відділу сім`ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту Осадчук Н.П.,в.о старости Вербило Л.Л.

На сході були присутні громадяни, які ухиляються від факту виховання своїх дітей. Із конкретними невиконання своїх батьківських обов`язків до присутніх звернулась соціальний педагог Баляс Н.Л., класний керівник Зеленко Д.І. .

Громадян, які ухиляються від виконання своїх батьківських обов`язків, попереджено про можливість позбавлення іх батьківських прав через районних суд, в разі не виправлення існуючої ситуації.