Шановні мешканці Хорошева та гості! Запрошуємо Всіх на святкові заходи, присвячені Дню Незалежності України та Дню селища Хорошів

Дата: 17.08.2017 11:21

План заходів

24.08.2017

Кубок громади  до Дня незалежності та Дня селища ( стадіон «Спартак» смт.Хорошів) початок о 10.00

Види змагань: футбол, волейбол, теніс, шахи, шашки.

26.08.17

10.00 -  Конкурс малюнка на асфальті "Моє селище в майбутньому"

Велопробіг - початок реєстрації 10.00:

- 11.00 – перший етап для молодших жителів громади, віком від 5 до 10 років;

- 11.30 - другий етап для дорослих.

- 10.00-12.00  Дитячі спортивні змагання «Веселі старти»"

- 12.00-14.00 Виставка-конкурс квіткових композицій "З Днем Незалежності, Україно",  .

- 14.30 Урочиста хода «Парад вишиванок» (за участю працівників установ, організацій та мешканців селища)– формування святкової колони на вул.Героїв України біля ресторану.

- 15.00-17.00 Святкова ярмарка (продаж виробів народних умільців Хорошівської громади).

Робота дитячих атракціонів – постійно.

15.00 Урочиста частина:

1.Святкові привітання селищного голови, керівництва району, іноземних делегацій;

2.Вручення Знаків Пошани ( селища, району);

3. Підсумки конкурсу "Моє квітуче Полісся" ;

4. Вітання з народженням дитини, подружжя, яке прожило 50 років, найстаршого жителя селища.

5. Нагородження подарунками за кращу вишиванку.

6. Розігрування лотереї за велопробіг (призи –3 дитячі велосипеди та 3- дорослі велосипеди,  квитки на атракціони).

7. Відзначення кращих старостинських округів Хорошівської громади за організацію Святкової ярмарки.

17.00 Святковий концерт за участю професійних та самодіяльних колективів та солістів.