Житомирська область, Хорошівський район

Освітлення сіл Хорошівської громади триває

Дата: 11.01.2018 09:34

В кінці грудня 2017 року в Хорошівській ОТГ згідно розроблених проектів освітлено вулиці в селах Поромівка, Сколобів, Жовтнівка та підключено до освітлення новий міст в с.Рижани. Загальна протяжність мережі складає біля 6 км.

«На сьогодні, ми розпочали освітлення 9 сіл громади. В тому числі центральні вулиці села Рижани. Для цього необхідно провести обрізку дерев на центральних вулицях, що планується зробити найближчим часом із залученням до робіт працівників Хорошівського РЕМу та райавтодору. Потім на черзі села Грушки, Краївщина, Дворище, Ставки, Зубринка, Давидівка Суховоля, Дашинка » - зазначив Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук.

Роботи по освітленню проводяться за кошти місцевого бюджету із залученням фінансів із обласного бюджету та спонсорських коштів.

Хорошівська селищна рада висловлює вдячність за допомогу та підтримку голові Житомирської ОДА Ігорю Гундичу, депутатам обласної ради Володимиру Ковальчуку, Анатолію Подіку, Миколі Рудченку.