ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення  сесії Хорошівської селищної ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік» 

Дата: 07.07.2017 09:10
Кількість переглядів: 1045

Фото без опису

     Відповідно до ст. 10, п. 12.3, ст. 12, ст. 266.5.1 Податкового кодексу України, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Хорошівська cелищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Хорошівської cелищної ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік», розробленого відділом економічного розвитку та інвестицій апарату виконкому Хорошівської cелищної ради.

     Стислий зміст проекту регуляторного акта:

     Проект регуляторного акта передбачає затвердження ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в адміністративних межах Хорошівської cелищної ради, яким встановлюються:

- ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для фізичних осіб за 1 кв. метр об’єкта житлової нерухомості;

- ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для юридичних осіб за 1 кв. метр об’єкта житлової нерухомості;

- ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для юридичних осіб за 1 кв. метр об’єкта нежитлової нерухомості;

- ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для фізичних осіб за 1 кв. метр об’єкта нежитлової нерухомості

     Регуляторний акт також визначає умови розрахунку розміру податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, об’єкт оподаткування, базу оподаткування, порядок обчислення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку, податкові пільги. Відповідно до Проекту регуляторного акта відповідальними підрозділами визначаються: Коростенська ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області.

     Підстава для розробки проекту:

     Ст. 10, п. 12.3, ст. 12, ст. 266.5.1 Податкового кодексу України, статті 26, 33 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».

     З повним текстом проекту регуляторного акта – рішенням сесії Хорошівської селищної ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік» та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Хорошівської селищної ради http://horoshihv -.gov.ua у розділі «Регуляторна діяльність», «Проекти регуляторних актів» або за адресою: вул.Героїв України, 13, смт.Хорошів, Хорошівська селищна рада, каб. Заступника селищного голови.

     Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі вул.Героїв України, 13, смт.Хорошів, Хорошівська селищна рада, каб.  (приймальня).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь