ІНФОРМАЦІЯ про роботу відділу земельних ресурсів Хорошівської селищної ради за  2021 рік

 

На виконання Закону України «Про звернення громадян» керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, та іншими законодавчими актами у сфері регулювання земельних відносин, відділом з питань регулювання земельних відносин Хорошівської селищної ради проводиться робота, спрямована на об’єктивний, всебічний і вчасний розгляд звернень громадян з питань регулювання земельних відносин та на забезпечення гарантування реалізації конституційного права громадян на землю.

Відділом проводиться робота, спрямована на створення необхідних умов для реалізації прав громадян та юридичних осіб з питань регулювання земельних відносин.

Спеціалістами здійснюється постійний (щоденний) прийом громадян та юридичних осіб, яким постійно надаються консультації та обґрунтовані  відповіді з питань земельного законодавства.

 Відповідно до вимог чинного законодавства, відділом надаються щомісячні, щоквартальні та річні звіти.

За 2021 рік відділом земельних ресурсів Хорошівської селищної ради підготовлено та подано до розгляду на пленарних засіданнях Хорошівської селищної ради 421 проект рішень з питань регулювання земельних відносин.

На сесіях Хорошівської селищної ради було розглянуто 1703 заяви, з них:

  • 509 заяв на затвердження документації із землеустрою про передачу земельних ділянок у власність;
  • 703 заяви про надання дозволу на розробку документації із землеустрою.
  • Надано дозвіл на розробку 4 детальних планів території, по яких проведено громадські слухання та затверджено їх.

Для розгляду на виконкомі Хорошівської селищної ради спеціалістами відділу підготовлено 37 проектів рішень.

Укладено 9 договорів оренди на земельні ділянки несільськогосподарського призначення та 84 договори оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення розташовані на території Хорошівської селищної ради.

Надано дозвіл на викуп 4-х земельних ділянок, від продажу земельних ділянок за 2021 рік надійшла сума 516 516,00 гривень.

За 2021 проведено аукціони, на яких продано право оренди на 32 земельні ділянки на загальну суму 681 575,77 гривень.

Видано громадянам 523 довідки про членство в особистому селянському господарстві для надання до Хорошівського районного центру зайнятості з метою реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу; 278 довідок в управління праці та соціального захисту населення для оформлення допомоги або субсидії.

На підставі скарг громадян з питань регулювання земельних відносин проводяться обстеження земельних ділянок на місцевості. Сторонам надаються роз'яснення щодо можливостей вирішення спору. Всього надано 65 відповідей - роз’яснень.

Відділом розпочато роботу з інвентаризації земель комунальної власності, а саме земель сільськогосподарського призначення, водного фонду  та земель вкритих лісовою рослинністю. Розроблено та задверджено Програму інвентаризації земель комунальної власності.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь