Хорошівський район, Житомирська область

Закон України

про звернення громадян

Інформація за 2015 рік

про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету селищної ради за 2015 рік

Селищна рада повідомляє, що систематично на апаратних нарадах в селищного голови проводиться аналіз роботи із зверненнями громадян.

На засіданні виконавчого комітету від 05.02.2016 року заслухано питання про зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету селищної ради за 2015 рік та затверджено графіки особистого прийому громадян селищним головою, заступником селищного голови та секретарем ради.

Всього за 2015 рік до виконавчого комітету надійшло 859 звернень, найбільше від дітей війни – 125, від інвалідів І,ІІ,ІІІ групи – 67, членів багатодітних сімей, одиноких матерів – 46, від учасників та інвалідів війни,учасників бойових дій – 48 заяв.

Найбільше питань, порушених у зверненнях громадян – з питань аграрної політики та земельних відносин – 254 звернень, з питань соціального захисту – 225 заяв, комунального господарства – 59 звернень, житлової політики – 57 заяв.

Надано матеріальної допомоги громадянам на лікування – на загальну суму  31 495 грн.

Працівниками селищної ради за звітний період видано громадянам 4263 довідки про склад сім’ї, з місця проживання, наявність земельних ділянок тощо.

Посадові особи попереджені щодо необхідності своєчасного та повного розгляду питань, викладених у заявах. Також в роботі дотримуються Інструкції з діловодства за зверненнями громадян та Класифікатора звернень громадян.

Інформація за 2016 рік

про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету селищної ради за І півріччя 2016 року

За І півріччя 2016 року до виконавчого комітету надійшло 502 звернення, найбільше від  інвалідів І,ІІ,ІІІ групи – 33, членів багатодітних сімей, одиноких матерів – 23, від учасників та інвалідів війни,учасників бойових дій – 21 заява.

Найбільше питань, порушених у зверненнях громадян – з питань аграрної політики та земельних відносин – 200 звернень, з питань соціального захисту – 144 заяви, комунального господарства – 52 звернення, житлової політики – 48 заяв.

Надано матеріальної допомоги громадянам на лікування – на загальну суму  24 389 грн.

Працівниками селищної ради за звітний період видано громадянам 2167 довідок про склад сім’ї, з місця проживання, наявність земельних ділянок тощо.

Розроблено офіційний сайт селищної ради http://horoshihv-rada.gov.ua, на якому кожен громадянин може взяти для себе  потрібну інформацію.

Про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Хорошівської селищної ради за 2016 рік

Продовж 2016 року до селищної ради та її виконавчих органів надійшло 849 звернень, що на 10 менше, ніж у 2015 році.

За звітний період селищним головою, заступником селищного голови та секретарем ради на особистому прийомі прийнято 252 чоловіки, організовано 5 зустрічей з мешканцями багатоповерхівок за місцем їх проживання, проведено 2 зборів з жителями територіальної громади (схід).

Найчастіше у заявах порушуються питання приватизації земельних ділянок (342 звернення, або 40% від загальної кількості), звернення з питань соціального захисту населення (247 звернень, або 29%), комунального господарства (85 звернень, або 10 %) та житлової політики  (83 звернення, або 9% від загальної кількості).

Стосовно всіх звернень, які надійшли до виконавчого комітету селищної ради та тих, які піднімалися на особистих прийомах, у межах законодавства вживаються заходи щодо належного їх розгляду та вирішення.

Про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Хорошівської селищної ради за І півріччя 2017 року

За І півріччя 2017 року до Хорошівської селищної ради та її виконавчих органів надійшло 1029 звернень.

За звітний період селищним головою, заступником селищного голови та секретарем ради на особистому прийомі прийнято 598 чоловік, організовано 3 зустрічі з мешканцями багатоповерхівок за місцем їх проживання, проведено загальні збори в с.Краївщина, схід жителів с.Данилівка, 2 громадських слухань в с.Зелений Гай та с.Писарівка.

Найбільше надійшло звернень, у  яких порушуються питання аграрної політики і земельних відносин - 371 звернення, звернення з питань соціального захисту населення - 305 звернень, комунального господарства - 58 звернень, екології та природних ресурсів – 26 звернень.

Жителям громади видано 8375 довідок про склад сім`ї, про місце проживання та реєстрацію для оформлення різних видів соціальних допомог та субсидії.

Подано списки 96 громадян пільгових категорій до управління праці та соціального захисту населення на отримання коштів для придбання твердого палива та скрапленого балонного газу, з них 15 учасників війни, 32 учасники бойових дій, 5 інвалідів війни, 20 багатодітних сімей, 11 ліквідаторів на ЧАЕС, 9 медичних працівників, 4 педагогів-пенсіонерів.

Протягом 6 місяців поточного року із заявами на отримання матеріальної допомоги до Хорошівської селищної ради звернулось 142 громадян,  з них: 66 – учасників АТО, 76 громадян онкохворих та загального захворювання,  всього надано допомоги на 66 800 грн.