Хорошівський район, Житомирська область

День Героїв Небесної Сотні

Щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» відзначаємо  День Героїв Небесної Сотні.

Біля пам`ятного знаку учасникам АТО в смт Хорошів відбулось покладання квітів та мітинг пам`яті загиблим героям на Майдані.

Саме в ці дні, чотири роки тому, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. З 18 по 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Майдану, один із них – наш земляк Прохорчук Віктор Олександрович.

В цей день ми вшановуємо пам`ять нескорених героїв, які залишаться в наших серцях назавжди.