День місцевого самоврядування у Хорошівській громаді

Дата: 11.12.2017 10:51

З нагоди Дня місцевого самоврядування, 7 грудня відбулися урочистості у Будинку культури смт. Хорошів. На святі були присутні Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук, заступник селищного голови Василь Зіник, депутати та працівники селищної ради, представники районних установ та організацій, жителі селища.

За багаторічну сумлінну працю, особисті заслуги у вирішенні питань соціально – економічного і культурного розвитку територіальної громади, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування Володимир Столярчук привітав, вручив квіти, нагородив грамотами Володимира Мороза – ветерана органів місцевого самоврядування, Віталія Пантуса - в.о.старости Дворищенського старостинського округу, Лідію Вербило - в.о.старости Рижанського старостинського округу, Ларису Войтюк – в.о.старости Поромівського старостинського округу, Надію Осадчук – начальника відділу сім`ї, дітей, молоді, спорту та соціального сахисту населення Хорошівської селищної ради, Сергія Засімчука – начальника земельних ресурсів Хорошівської селищної ради.

Урочистості супроводжувались виступами дитячих колективів, вихованців музичної школи, свої вірші читав секретар Хорошівської селищної ради Віктор Грозовський. Бурхливими оплесками глядачі зустрічали співочі колективи в.о.старост та працівників Хорошівської селищної ради.

Усі присутні насолоджувались пісенними, музичними та хореографічними композиціями виступаючих.