Житомирська область, Хорошівський район

Грозовський Віктор Йосипович

Грозовський Віктор Йосипович народився 1 квітня 1960 року у с. Ставки Володарсько-Волинського району Житомирської області. Громадянин України. Освіта вища. Позапартійний.

В 1982 році закінчив стаціонарно Житомирський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Агрономія». Окрім цього має спеціальності: лектора-пропагандиста, соціальна робота з молоддю.

З 1982 по 1983 роки проходив службу в рядах Збройних Сил СРСР.

Обирався депутатом Володарсько-Волинської селищної ради з 1987 по 1994 рр. та з 1998 по 2010 р., та з 2016 року по даний час обраний депутатом Хорошівської селищної ради, депутатом Володарсько-Волинської районної ради з 1994 по 1998 р.

Працював: агрономом колгоспу «Більшовик» та головним агрономом колгоспу ім. Жданова Володарсько-Волинського району, інструктором організаційного відділу та керівником секретаріату Володарсько-Волинської районної ради, ревізором-інспектором по штатах Володарсько-Волинського райфінвідділу, головним спеціалістом та начальником відділу Володарсько-Волинського районного центру соціальних служб для молоді, менеджером з реклами районної газети «Прапор».

Обирався на посади: заступника голови виконкому, заступника голови та секретаря Володарсько-Волинської селищної ради.

З 27 грудня 2016 року обраний секретарем Хорошівської селищної ради.

Одружений. Дружина – Грозовська Олена Павлівна 1962 р.н., донька – Грозовська Валентина Вікторівна 1985 р.н., син – грозовський Віталій Вікторорович 1990 р.н.