Як повідомляє Хорошівське управління Житомирської філії Житомирського ОЦЗ, 16 травня відбулась робоча зустріч, у якій взяли участь Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук,  заступник Хорошівського селищного голови Сергій Засімчук,  начальник Хорошівського управління Житомирської філії Житомирського ОЦЗ Оксана Альбрехт. Під час зустрічі присутні обговорили питання організації громадських, суспільно-корисних та інших робіт тимчасового характеру на території Хорошівської територіальної громади.

На підставі запровадження трудової повинності до суспільно-корисних робіт залучаються зареєстровані безробітні та інші незайняті особи, зокрема внутрішньо переміщені, а також працівники функціонуючих в умовах воєнного стану підприємств, за домовленістю з керівниками.

Громадські роботи передбачають добровільну участь громадян, які перебувають на обліку у службі зайнятості як шукачі роботи, а також працівники, які втратили частину заробітної плати внаслідок зупинення (скорочення) виробництва.

На сьогоднішній день до суспільно-корисних робіт на території Хорошівської ОТГ залучено 24 безробітних. До участі у громадських роботах заплановано залучити у травні 5 безробітних.