Відбувся шаховий турнір Хорошівської громади

Дата: 24.02.2023 20:59

24 лютого у фоє будинку культури відбулася відкрита Першість Хорошівської громади з шахів. У ній взяли участь кращі шахісти й шахісти з Рижанського, Дворищенського, Сколобівського, Краївщинського, Поромівського старостинських округів та Хорошева.

Турнір організували: відділ охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради спільно з Хорошівською ДЮСШ.

Урочисто відкрили змагання Славнем України. Хвилиною мовчання вшанували усіх героїчних захисників, які віддали свої життя за незалежність та свободу України.

Цьогорічні змагання приурочили найкращому гравцеві Хорошівської громади, незмінному викладачеві секції шахів Хорошівської ДЮСШ, мужньому воїну-захиснику Андрієві Муському, який нині перебуває на фронті.

Володимир Панченко озвучив правила гри.

Учасники змагань проявили витримку, спортивний гарт, волю до перемоги, адже за шаховими дошками зустрілися як досвідчені гравці так і любителі інтелектуальної гри.

Отож переможцями Першості стали:

(жіноча команда)

І місце – Тетяна Поліщук (с. Поромівка);

ІІ місце – Юлія Примаченко (с. Краївщина).

У чоловічій команді перемогу здобули:

І місце –Сергій Соловей (с. Сколобів);

ІІ місце – Василь Сапожник (с. Дворище);

ІІІ місце – Микола Саух (с. Рижани).

Організатори нагородили переможців Грамотами медалями відповідних ступенів та цінними призами.

Вітаємо та бажаємо нових звершень та найшвидшої перемоги Україні.

Організатори висловлюють подяку керівництву Хорошівського будинку культури за надане приміщення та музичний супровід для проведення змагань, представнику ГО ФСК «Спартак» Сергію Ющенку за суддівство турніру, а також старостам, які долучилися до змагань та забезпечили учасників турніру: Михайло Кухтицький (Рижанський старостат), Микола Лисюк (Сколобівський старостат), Валерій Паляниця (Дворищенський старостат), Юлія Миколайчук (Краївщинський старостат), Лариса Войтюк (Поромівський старостат).