Добрі справи не залишаються непоміченими

Дата: 30.05.2022 12:08

В наш нелегкий час, у період воєнних дій в Україні,  коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово, що такі люди все таки є.

Служба у справах дітей Хорошівської селищної ради не перестає висловлювати слова вдячності нашому волонтеру Ярмолицькому Юрію Францовичу за надану допомогу  сім’ям з дітьми.

Памперси, молочні суміші, каші, овочеві/фруктові пюре, солодкі вітамінні напої та інше  продовжують отримувати маленькі мешканці нашої громади незалежно від соціального статусу їх батьків (малозабезпеченість, багатодітна родина, ВПО).

Добрі справи не залишаються непоміченими, спасибі за надану допомогу та підтримку нашої громади.

служби у справах дітей

Олена СЕМЕНІЙ