Житомирська область, Хорошівський район

Хорошівська селищна рада інформує

Дата: 08.10.2020 13:23

Рішенням сесії Хорошівської районної ради  Хорошівську центральну районну лікарню у 2019 році зареєстровано в с.Топорище, з метою покращення матеріально-технічної бази лікарні. Це призвело до виведення з бюджету Хорошівської громади близько 2,5 млн.грн., які додатково відповідно надійшли до бюджету району.

Не дивлячись на це, громада виділяла та виділяє додаткові кошти на потреби районної лікарні, швидкої допомоги, ЦПМСД.

25 вересня 2020 року на сесії Хорошівської селищної ради було дано згоду на прийняття у комунальну власність Хорошівської ЦРЛ, що дасть змогу управляти даним підприємством та фінансувати його з 01.01.2021 року.

30 вересня до Хорошівської селищної ради надійшло звернення від депутатів районної ради щодо виділення фінансової допомоги на ремонт ЦРЛ.

Дане питання буде першочергово розглянуто на наступній сесії Хорошівської селищної ради.