Хорошівський район, Житомирська область

ОГОЛОШЕННЯ

Хорошівська селищна повідомляє, що в області діє Програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території.

В рамках програми передбачено, що учасникам АТО, які бажають в 2018 році отримати путівку в санаторій «Дениші» на санаторно-курортне лікування або реабілітацію, необхідно звернутись в поліклініку до сімейних лікарів для оформлення санаторно-курортної картки за формою 072/о.

Далі з паспортом, ід.кодом та посвідченням, що дає право на пільги необхідно звернутись в каб.№209 обласної клінічної лікарні ім.. О.Ф.Гербачевського за адресою: м.         Житомир вул.Червоного Хреста, 3 для отримання направлення в санаторій «Дениші».

За детальною інформацією просимо звертатись в управління праці та соціального захисту населення за адресою: смт.Хорошів вул.Соборна,1 каб.№8

( тел.3-35-04 моб. Тел..096-773-86-22, 093-572-93-24)