Хорошівський район, Житомирська область

ІНСПЕКТОР ПРАЦІ В ХОРОШІВСЬКІЙ ОТГ

В Хорошівській об»єднаній територіальній громаді працює інспектор праці - Гусєва Ірина Василівна

В обов»язки інспектора праці входить:

-здійснювати державний контроль за дотриманням законодавства про працю та  здійснювати державний контроль за дотриманням законодавства про зайнятість в частині дотримання прав громадян під час прийому на роботу та працівників під час звільнення з роботи.

Також інспектором праці можуть проводитися інспекційні відвідування за зверненням працівника про порушення стосовно нього законодавства про працю та за інформацією профспілкових органів про порушення прав працівника, які є членами профспілки.

Звернення про порушення законодавства про працю стосовно працівника або працівників можна подати за адресою:

Житомирська обл.

смт. Хорошів