Про скликання  чергової дванадцятої  сесії селищної ради восьмого скликання

Дата: 20.03.2018 17:29

ХОРОШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

селищного голови

від 14.03.2017      № 31

Про скликання  чергової дванадцятої

сесії селищної ради восьмого скликання

1. Керуючись  статтями  42,46 та 46  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", скликати чергову дванадцяту  сесію Хорошівської селищної ради восьмого скликання.

2. Головам постійних комісій провести засідання профільних постійних комісій відповідно до вимог статті  47  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

3. Провести пленарне засідання чергової дванадцятої  сесії 23.03.18 о 10.00 год. у приміщенні селищної ради.

4.  Внести на розгляд пленарного засідання десятої  сесії селищної ради наступні проекти рішень:

4.1. Про забезпечення розвитку медичного обслуговування та роботу лікувальних закладів  на  території  селищної  ради, забезпечення      пільгових    категорій населення  лікарськими  засобами   та виробами медичного призначення.

4.2. Про реорганізацію шляхом перетворення Хорошівського центру первинної медико-санітарної допомоги у Комунальне неприбуткове підприємство «Хорошівський центр первинної медико-санітарної допомоги Хорошівської селищної ради».

4.3. Про затвердження Стратегії розвитку Хорошівської  селищної ради на 2018 - 2020 роки.

4.4. Про  виконання  Програми соціально-економічного та культурного         розвитку об’єднаної територіальної громади  за  2017  рік.

4.5. Про внесення змін до  структури Хорошівського Будинку культури та Рижанської гімназії

4.6. Про надання дозволу на здачу в оренду нерухомого майна.

4.7. Про внесення змін до рішення селищної ради  від 07.09.17 № 203 Про порядок залучення коштів замовників будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту будинків, споруд та інших обєктів архітектури, розширення і технічного переоснащення  на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Хорошівської селищної ради.

4.8. Про припинення права користування та вилучення земельних ділянок.

4.9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

4.10Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у межах населених пунктів.

4.11.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж не успадкованих земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості).

4.12.Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки.

4.13.Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

4.14.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у межах населених пунктів селищної ради.

4.15. Про погодження передачі у власність земельних ділянок у розмірі частки (паю) за межами населених пунктів.

4.16.Про укладання договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що входять до складу спадщини власників, які померли за відсутності спадкоємців, а також відмови її прийняття після спливу шести місяців.

4.17 Про встановлення поштової (юридичної) адреси об’єктам нерухомого майна.

4.18. Про затвердження експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

4.19.  Про затвердження нормативної грошової оцінки земель території в межах селищної ради.

4.20. Про розгляд листа Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

4.21.Про розгляд листа ФГ «Пантус-ВВ».

4.22.Про надання згоди на прийняття архівних матеріалів Новоборівської селищної і Топорищенської сільської рад  які  знаходились  в   ліквідованій місцевій архівній установі«Трудовий архів  району» до  архівної  установи Хорошівської селищної ради.

4.23. Різне: інформації, повідомлення.

Селищний голова                                                           В.В. Столярчук