КУЛЬТУРА ЗВІТУЄ

Дата: 13.11.2017 16:41

9 листопада в Хорошівському Будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Великий святковий концерт  став підсумком великої творчої роботи усіх працівників галузі культури Хорошівської селищної ради. На сцені були представлені кращі номери художньої самодіяльності усіх будинків культури та клубних установ громади.

З вітальним словом до присутніх звернувся Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук. Усім працівникам культури побажав творчої наснаги, міцного здоров`я, успіхів на культурній ниві. Особливі слова подяки були висловлені  викладачу Хорошівської музичної школи, керівнику народного духового оркестру – Горностаю Іллі Дмитровичу. За багаторічну сумлінну працю, значний внесок у культурний розвиток Хорошівської громади  Горностай І.Д. був нагороджений Знаком Пошани «Почесний громадянин смт.Хорошів».

Кращі колективи та клубні установи громади відзначені цінними подарунками та грошовими винагородами від  депутатів обласної ради Ковальчука В.К., Подіка А.О., депутата Верховної Ради України Дзюблика П.В.

Керівникам галузі культури Хорошівської громади - Шишуку О.П. та Райковській З.К. на поліпшення матеріально-технічної бази Хорошівського Будинку культури  селищний голова Столярчук В.В. вручив сертифікат на суму 50 тис.грн.

Бажаємо всім працівникам культури щедрих творчих здобутків, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну працю!