День захисту дітей у Хорошівській громаді

Дата: 01.06.2017 16:18

1 червня в смт Хорошів за сприяння депутата Житомирської обласної ради Анатолія Подіка відбулось відкриття  дитячого спортивного майданчика біля Хорошівської дитячо-юнацької спортивної школи.

«Хорошівська селищна рада активно підтримала мою ініціативу – і ось вже за місяць відкриваємо цей чудовий майданчик» - зазначив у своєму виступі А.О.Подік.

З відкриттям майданчика та зі святом Днем захисту дітей - всіх присутніх привітав Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук.

Чудовим подарунком для всіх став виступ юних вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, керівник – Наталія Козаченко.

На цьому святкування не закінчилось, а перемістилось на Соборну площу Хорошева. Де відбувся конкурс малюнку на асфальті, олімпійський забіг, виставка дитячих робіт.

Після закінчення естафет, змагань та конкурсів  в будинку культури відбувся урочистий святковий концерт за участю дитячих колективів навчальних закладів  Хорошівської громади.