Хорошівський район, Житомирська область

НАЗВА ВУЛИЦІ НА ЧЕСТЬ ГЕРОЯ

На прохання ініціативної групи жителів села Давидівка 31 липня 2018 року відбулись громадські слухання жителів громади. На порядок денний було винесено  питання перейменування в с.Давидівка вулиці Мічуріна на вулицю імені Максима Перепелиці,  снайпера 95-ї бригади, молодшого сержанта, який загинув 25.11.2017 року на Донецькому напрямку в районі населеного пункту Верхньоторецьк.

Кожен бажаючий висловив свою думку стосовно перейменування, заступник селищного голови Василь Зіник виніс на голосування дане питання, в результаті - прийнято одноголосне рішення щодо зміни назви вулиці.

Наступний крок щодо перейменування - винесення питання на чергову сесію для розгляду депутатами Хорошівської селищної ради