Свято матері, свято сім`ї

Дата: 17.05.2018 17:00

15 травня в  малій залі Хорошівського Будинку культури вшановувалися сім’ї нашої територіальної громади. «Жінка, мати – її покликання бути Берегинею,» - зазначив у привітальному слові з нагоди Дня сім’ї селищний голова В.В.Столярчук.

Ці люди довели, що чужих дітей не буває. В цих сім’ях діти відчули справжню мамину ніжність, татову ласку, турботу та всебічну підтримку. Ці мами і тата зуміли подарувати своїм новим синочкам та донечкам сімейний затишок, віру у добро та милосердя.

Ці мами і тата – це прийомні батьки, які, створивши прийомні сім’ї, своєю благородною працею показали велику силу любові до дітей, сердечність та чуйність до дитячої долі.

Родини:

Панченко Лідія Василівна,

Ковальова Алла Йосипівна,

Тичина Наталія Олександрівна,

Розводовська Любов Олександрівна,

Михаленко Наталія Володимирівна,

Черниш Ольга Володимирівна,

Панченко Олена Валентинівна,

Рудницька Світлана Станіславівна,

Іваницька Лариса Валентинівна –

доземний уклін вам за вашу всеперемагаючу любов.

Напевно відчуття абсолютної захищеності, віри в того, хто поряд, впевненості у завтрашньому дні – це саме ті складові, що створюють багатодітні сім’ї. Титанічна праця та величезна відповідальність, а головне щира сердечна батьківська любов - дають путівку в життя дітям, яких від трьох до дванадцяти в багатодітних сім’ях нашої об’єднаної територіальної громади.

Наразі, 23 родини виховують по п’ять дітей шкільного віку, 11 сімей – мають по шість синочків та донечок, у трьох сімях - по сім дітей, ще три сімї мають по вісім дітей, а в одній родині – девять.

Бакал Наталія Володимрівна  – 7дітей,  (с.Давидівка),

Соломко Раїса Олександрівна – 6 дітей (с.Дашинка),

Тужик Ольга Миколаївна – 7дітей (с.Сколобів),

Омельчук Вікторія Юріївна – 7дітей (с.Рижани),

Крисюк Надія Петрівна – 8 дітей  (смт.Хорошів),

Козаченко Світлана Георгіївна – 9 дітей (с.Зубринка).

Чоловіки – це, як правило, мужня, впевнена в собі особистість, вони дещо скупі на прояв емоцій, суворі та непохитні, несуть відповідальність, насамперед, за матеріальне благополуччя родини.

Проте 16 татусів, які проживають у нашій громаді,  об’єднує не лише турбота про хліб насущний, вони уособлення  ніжності і сили, ласки і вимогливості, вони і тато, і мама, вони вчать, як готувати обід і прибирати,  майструвати і лагодити, слідкувати за собою і допомагати по господарству. Ці татусі самі виховують своїх діток, віддаючи їм величезну любов і від себе, і за маму.

По троє діток наразі виховують

Охрімчук Юрій Миколайович (с.Жовтнівка),

Моргун Віктор Володимирович (с.Шадура),

Василенко Олександр Костянтинович (с.Дворище).

Ми аплодуємо вам за вашу відповідальність, за щирість ваших почуттів.

Ніщо не зможе вилікувати пекучі рани, ніщо не втамує біль утрати... Лише гордість за Синів – Героїв, пам'ять про них, величезна вдячність за їх подвиг, за їх безмежну любов до України дають змогу батькам загиблих учасників АТО, Героя Небесної Сотні триматися, жити всупереч всьому. Ми гордимося, що маємо честь знати

Порозінську Світлану Олександрівну

Перепелицю Галину Миколаївну

Євчук Тетяну Юріївну

Прохорчука Олександра Миколайовича

Вічна пам'ять Вашим синам і сердечна подяка Вам  за їх мужність та героїзм.

Всі присутні  мали змогу отримати задоволення від концерту за участю художніх колективів будинку культури, а запрошені родини отримали квіти та подарунки від селищної ради.