НОВИНИ КУЛЬТУРИ

Дата: 26.03.2018 16:12

Один раз у три роки проходить Обласний огляд-конкурс любительських об’єднань клубів за інтересами  художнього  та  багатопрофільного    напрямків.

Огляд проводився управлінням культури та туризму облдержадміністрації і Обласним Центром народної творчості з метою виявлення та подальшого розвитку і вдосконалення роботи любительських формувань, забезпечення змістовного дозвілля учасників, задоволення потреб у спілкуванні та творчої самореалізації.

Перший етап конкурсу проходив протягом жовтня місяця 2017 року.

Учасники конкурсу спільно з членами журі мали можливість не лише долучитись до прекрасного, а й поспілкуватися, відкрити нові любительські колективи, які представили цікаві програми.

Конкурсні програми оцінювало журі, до складу якого ввійшли кращі працівники культури області.

Учасниками конкурсу були колективи з 14 районів та міст області.

І ось 22 березня 2018 року на сцені Хорошівського Будинку культури відбувся заключний етап огляду конкурсу кращих любительських об’єднань, клубів за інтересами.

У молодшій віковій категорії художнього напрямку призові місця посіли кращі об’єднання:

- «Джерело» - Ємільчинська селищна рада (І місце);

- «Паперові фантазії» - Житомирський район (ІІ місце);

- «Сім’я» - Андрушівський район (ІІІ місце).

У старшій віковій категорії призові місця посіли:

- «Джерело» - Хорошівська селищна рада (І місце);

- «Бердичівська фотографічна фундація» - м. Бердичів (ІІ місце);

- «Жива вода» - Брусилівська ОТГ.

Переможцібагатопрофільного напрямку:

- «Розмай» - любительське об’єднання Баранівської міської ради (І місце);

- «Джерело» - районне «народне» літературно-мистецьке об’єднання Чуднівського району (ІІ місце»;

- «АРТ» - м. Овруч (ІІІ місце).

Стало гарною традицією для учнів Хорошівської музичної школи брати участь у конкурсах та фестивалях, що проходять у Житомирському коледжі культури і мистецтв ім. І. Огієнка.

24 березня 2018 року в даному закладі відбувся ХІІ Обласний фестиваль-конкурс «Великодні дзвони – 2018».

В номінації «Інструментальне мистецтво» І місце здобув Загацький Дмитро (6 клас – кларнет, викладач - Устимович В.І., концертмейстер - Бенедюк Ж.П.);

ІІ місце – Муський Антон (6 клас – акордеон, викладач - Пантус Ж.А.).

В номінації «Естрадна пісня» призове ІІ місце виборов дует у складі учнів 3 класу фортепіанного відділу – Недзельської Яни, Могиленко Алли (викладач - Косинська М.В.).