Спортивні змагання з зимової риболовлі

Дата: 05.02.2018 15:25

3 лютого у Хорошеві біля стадіону Спартак на водоймі відбулись змагання особисто-командної першості із зимової спортивної риболовлі. На змагання завітало близько п’ятнадцяти чоловік не тільки з селища, але й навколишніх сіл. Спробувати свої сили в риболовецький справі міг будь-хто. Протягом декілька годинного змагання вирішувалась доля призерів та переможців. Тож у підсумку особистої зимової рибалки переможцем став - Матвієнко Володимир Григорович (кількість риби в шт. та загальна вага риби, кг) та Семенчук Микола Григорович (найдовша риба, см.). А в командному заліку першість зайняла команда «Будівельний двір». Також був нагороджений подарунком Петро Михайлович Ющенко, який уже декілька років поспіль готує смачну рибну юшку для усіх учасників змагань.

Призери змагань були нагороджені Грамотами відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення та подарунками. Спонсорами змагань були селищна рада, відділ культури та ПП Бондарчук І.І.

С.О. Баранівський, спеціаліст відділу