День рятівника

Дата: 15.09.2017 15:09

15 вересня у малому залі Хорошівського будинку культури відбулись урочисті заходи до Дня рятівника.

З привітальним словом до присутніх працівників Державної служби надзвичайних ситуацій звернувся заступник селищного голови В.І. Зіник.

За сумлінне виконання посадових обов'язків грамотами виконавчого комітету Хорошівської селищної ради нагороджено:

Подобнюка Олександра Володимировича – головного інспектора Хорошівського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області;

Римарчука Руслана Богдановича – водія автотранспортних засобів 22  державної пожежно-рятувальної частини (смт. Хорошів) Управління ДСНС України у Житомирській області.

Зичимо нашим шановним рятівникам міцного здоров'я, добробуту, удачі, мирних і спокійних чергувань.