Підтримали гарну традицію

Дата: 22.11.2017 14:10

Жителі Хорошівської громади традиційно цієї осені провели збір овочів для харчування хворих в центральній районній

лікарні. Силами громади зібрано більше 8 тон картоплі та овочів. Це дасть змогу забезпечити більш повноцінний раціон харчування пацієнтів лікарні.

Роботу по збору овочів координували в.о.старост Хорошівської селищної ради. Найбільше здано від Зубринського -1567 кг, Давидівського – 1275 кг, Грушківського – 1245 кг, Сколобівського – 1210 кг, Березівського – 1158 кг старостинських округів.

Від себе та від керівництва Хорошівської ЦРЛ висловлюю щиру подяку нашим жителям та в.о.старост за небайдужість, чуйність та милосердя.

Селищний голова                                                                                           В.В.Столярчук