“Бо світ- це ми!”

Дата: 10.06.2016 11:24

Фото без опису     Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Вже стало традицією 1 червня приймати  в селищі Хорошів учасників районного фестивалю дитячої творчості та польської культури "Бо світ- це ми!"

Метою фестивалю є відродження українсько-польської культури та традицій в районі.

З кожним роком коло бажаючих прийняти участь у фестивалі збільшується, цього разу юні таланти приїхали з Житомира, Львова, Малина, Олевська, Козятина.

На святі був присутній Генеральний консул Республіки Польща у м.Вінниця Томаш Олейнічак, який привітав усіх присутніх зі святом.

Також з нагоди 25- річчя з дня створення зразкового дитячого ансамблю "Кольорові пташки" відзначені почесними грамотами та подарунками керівники ансамблю Жанна та Олег Шишкіни.